21

Mar

Neden çıkma parça tercih edilmelidir?

Çıkma parçalar kazalı araçların işe yarayacak hiçbir hasar görmemiş parçalarının alınıp başka bir aracın hasarlı bölgesi ile değiştirilerek aynı birebir orijinal parça gibi kullanılır. Ülkemizde günlük olarak ufak veya büyük araç kazaları olmaktadır. Bu kazalı araçları olduğu gibi çöpe atmaktansa sağlam parçalarını kullanarak geri dönüşüme kazandırılmaktadır.

Peki oto çıkma parça kullanmanın faydalarına gelecek olarak şu şekilde sıralayabiliriz.

Çıkma parça kullanarak geri dönüşüme sağladığımız katkı ile üretim fazlasını engellemiş oluruz.

Biliyorsunuz ki ülkemizde kullanılan araçların hepsi yurt dışı ithal araçlarıdır. Çıkma parça kullandığımız taktirde ülkemize ithal mal girişini engelleyip katkıda bulunmaktayız.

Özellikle eski araçların orijinal yedek parçasını piyasada bulunmamaktadır. Bu yüzden bu araçların orjinal parçaları ancak bu şekilde çıkma parça ile temin edilmektedir.

Özellikle dikkat etmemiz gereken bir konuda orijinal parça ile yan sanayi parça arasındaki kalite farkı. Biz yılların verdiği tecrübe ile şunu söyleyebiliriz ki. Temiz bir oto çıkma parçası, yan sanayi parçadan daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Bu yüzden yan sanayi parça yerine, orijinal çıkma parçayı tercih etmenizdir.

Aracınıza parça ihtiyacı olduğunu zaman çıkma orijinal yedek parça ile servisten alacağınız yedek parça fiyatı arasında çok fazla fiyat farkı vardır. Çıkma yedek parçayı yüzde 70’e kadar daha uygun alma şansınız var diyebilirim. Ankara yedek parça firmaları arasında en uygun fiyatı bizden alacağınızı düşünüyorum.

Aracınız ile küçük bir kaza yaptınız veya herhangi bir parçanız arıza verdi. Bizi arayın size temiz orijinal çıkma parça bulup gönderelim. Kesinlikle hem fiyat olarak hem kalite olarak çok memnun kalacaksınız..

By Oto İmza|Genel|0 comment

Comments are closed.

×